Поморие – Хотел Токалиев

ХОТЕЛ ТОКАЛИЕВ (ГАЛЕРИЈА)

Хотелот се наоѓа во стариот дел на Поморие и на околу педесет метри од плажата и морскиот брег.
Секоја соба располага со сопствена тераса тв, фрижидер и клима уред чие што користење е бесплатно.

ПЕРИОД

ДВОКРЕВЕТНА СОБА

ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА

АПАРТМАН
2
+2

ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО

01.05 – 20.06.2011

28

24

40

8

21.06 – 10.07.2011

30 €

28

48

8

11.07 – 31.08.2011

36

32

52

9

01.09 – 30.09.2011

29

24

40

8

Цените се дадени за соба/апартман во однос на типот и од ден. Во цената е вклучено користење на клима уред. Дополнителни услуги: Деца до две години се бесплатно.

  •   Појадок за возрасни се доплаќа 3 евра од ден, за деца од 2-12 години се доплаќа 2 евра од ден.
  •   Ручек за возрасни се доплаќа 5 евра од ден, за деца од 2-12 години се доплаќа 4 евра од ден.
  •   Вечера за возрасни се доплаќа 7 евра од ден, за деца од 2-12 години се доплаќа 6 евра.